Apartamenty Podleśna
Poprzedni
LOSOWO
Wolska 96, Warszawa
Następny

Przy Agorze 22, Warszawa

przez  on 1 grudnia 2014
Mazowieckie
0 Brak opinii 0 Cen mieszkań 0 Benefitów
Pozytywy

dobra lokalizacja, blisko metra Młociny,
bliskość terenów zielonych (Las Bielański),
nowoczesna architektura.

Negatywy

mieszkania na Bielanach cieszą się najmniejszą popularnością wśród osób zainteresowanych kupnem nieruchomości w Warszawie (na podstawie raportu Metrohouse),
brak mieszkań w programie „Mieszkanie dla Młodych”.

Ocena inwestycji
Ocena redakcji
Ocena użytkowników
Oceń tutaj
Deweloper
75%
Inwestycja
75%
Lokalizacja
70%
Ceny mieszkań
80%
Podsumowanie

Kameralny budynek mieszkalny na warszawskich Bielanach.

75%
Ocena redakcji
Ocena użytkowników
dokonałeś oceny

Inwestorem Przy Agorze 22 jest Strus. Budynek mieści się przy ulicy Przy Agorze na warszawskich Bielanach. Mieści się w nim 107 mieszkań o powierzchni od 41 metrów kwadratowych do 101 metrów kwadratowych – średnia cena za metr kwadratowy to 7 100 złotych. Budynek posiada IX pięter. Obiekt oddano do użytku w 2014 roku.

 

Lokalizacja.

Centrum warszawskich Bielan to dobra lokalizacja biorąc pod uwagę dogodny dojazd do centrum Warszawy. Budynek został wybudowany nieopodal stacji metra Młociny. W pobliżu znajdują się również przystanki autobusowe (około 50 metrów) oraz tramwajowe (około 400 metrów).
Cieszy również bliskość terenów zielonych – na spacery można wybrać się do Lasu Bielańskiego, Lasu Młocińskiego czy Lasku Lindego.

 

 

Opis inwestycji.

Inwestor zaplanował jeden budynek, w którym na dwóch pierwszych kondygnacjach znajdują się powierzchnie usługowo – biurowe natomiast na kolejnych typowo mieszkaniowe. Obiekt został wybudowany przy użyciu wysokiej jakości surowców, cieszy się uznaniem mieszkańców Bielan ze względu na unikalną architekturę, która dobrze komponuje się z pozostałą zabudową dzielnicy.
Obiekt nie jest ogrodzony jednak jest monitorowany i chroniony. Właściciele kupując mieszkanie nabywają prawo własności bowiem inwestor ma prawa do gruntu, na jakim powstał budynek.

 

 

Przy Agorze 22, mieszkania.

Mieszkania sprzedawane są w stanie deweloperskim, czyli surowym. Do wyboru są powierzchnie od 41 metrów kwadratowych do 101 metrów kwadratowych, na których rozplanowane zostały 2,3, bądź 4 pokoje. Do wszystkich przynależy balkon lub zabudowana loggia. Mieszkańcy mogą korzystać z podziemnego parkingu, który znajduje się na dwóch podziemnych kondygnacjach.

 

 

Przy Agorze 22, plusy i minusy.

Plusy:

  • dobra lokalizacja, blisko metra Młociny,
  • bliskość terenów zielonych (Las Bielański),
  • nowoczesna architektura.

 

Minusy:

  • mieszkania na Bielanach cieszą się najmniejszą popularnością wśród osób zainteresowanych kupnem nieruchomości w Warszawie (na podstawie raportu Metrohouse),
  • brak mieszkań w programie „Mieszkanie dla Młodych”.

 

 

Ciekawostki.

Ciekawostką jest fakt, iż deweloper w cenie mieszkania przewidział również komórki gospodarcze do dowolnego wykorzystania. Te znajdują się na kondygnacjach podziemnych.

Subskrybuj i bądź na bieżąco.Zainteresowany tą nieruchomością? Poproś o kontakt Dewelopera wypełniając formularz poniżej:

Jakie jest twoje nastawienie do inwestycji?
Mieszka tutaj
0% (0)
Poleca tę inwestycję
0% (0)
Odradza tę inwestycję
0% (0)
Chce tutaj zamieszkać
0% (0)

Nota prawna

Uwaga: komentarze oraz oceny stanowią prywatne zdanie użytkowników serwisu oceninwestycje.pl i nie reprezentują stanowiska redakcji. Redakcja dokłada wszelkich starań, aby były one zgodne z obowiązującymi przepisami prawa, zasadami współżycia społecznego i dobrymi obyczajami. Wykorzystywane materiały graficzne i audiowizualne pochodzą z prywatnych zasobów autorów artykułów, materiałów prasowych deweloperów lub ze źródeł wskazanych w artykułach. W przypadku naruszenia praw autorskich prosimy o kontakt. Jako redakcja dokładamy wszelkich starań, aby działania podejmowane przez użytkowników i autorów nie naruszały niczyich dóbr osobistych.
Komentarze
Zostaw odpowiedź

Zostaw odpowiedź

Deweloper
Inwestycja
Lokalizacja
Ceny mieszkań