Osiedle Qualia
Poprzedni
LOSOWO
Bliska Praga, Warszawa
Następny

Apartamentowiec Orłowicza, Warszawa

przez  on 2 grudnia 2014
Mazowieckie
0 Brak opinii 0 Cen mieszkań 0 Benefitów
Pozytywy

prestiżowa dzielnica Warszawy,
bliskość terenów zielonych,
wysoki standard mieszkania i nowoczesna architektura,
budynek przyjazny dla środowiska.

Negatywy

hałas.

Ocena inwestycji
Ocena redakcji
Ocena użytkowników
Oceń tutaj
Deweloper
85%
Inwestycja
85%
Lokalizacja
89%
Ceny mieszkań
75%
49%
Podsumowanie

Nowoczesny apartamentowiec w prestiżowej dzielnicy Warszawy

84%
Ocena redakcji
49%
Ocena użytkowników
dokonałeś oceny

Nazwa Inwestycji to Apartamentowiec Orłowicza a jej inwestorem jest Mostostal Development SA. Inwestycja znajduje się przy ul. Ludnej 16, gdzie do użytku zostanie oddanych 57 mieszkań w dostępnych powierzchniach od 28 metrów kwadratowych do 114 metrów kwadratowych.

Mieszkania rozlokowane zostaną na 9 kondygnacjach naziemnych (zaplanowane są też 2 podziemne na garaże). Apartamentowiec zostanie oddany do użytku w roku 2015.

 

 

Lokalizacja.

Warszawskie Powiśle to ścisłe centrum Warszawy. Ta modna w ostatnich latach lokalizacja może zapewnić swobodę i komfort mieszkania.

Warto też nadmienić o kolejnych zaletach lokalizacji, to bliskość terenów zielonych i rozbudowane zaplecze infrastrukturalnego

 

 

Opis inwestycji.

Rezydencja wybudowano z myślą o wymagających klientach. Przy budowie wykorzystano technologie nowej generacji i dobrej klasy surowce (BIO), skomponowany został również innowacyjny projekt architektoniczny.

Dla komfortu mieszkańców powstały zielone tarasy na górnych kondygnacjach obiektu, z których podziwiać można panoramę miasta. Na parterze zaś przeznaczono powierzchnie na lokale usługowo – handlowy.

Teren będzie w całości strzeżony, zatrudniona będzie również całodobowa ochrona.

 

 

Apartamentowiec Orłowicza, mieszkania.

Mostostal oferuje szeroki wybór mieszkań o powierzchni od 28 metrów kwadratowych do wysokiej klasy klimatyzowanych apartamentów na ostatniej kondygnacji o powierzchni nawet 144 metrów kwadratowych.

Wszystkie mieszkania posiadają przestronne balkony bądź tarasy, we wszystkich też zamontowano wysokie, drewniane okna, z których rozpościera się widok na centrum Warszawy.

Wszystkie pomieszczenia są przestronne, do dowolnej aranżacji. Budynek wykonano z dobrej klasy materiałów. Co więcej, całość wykonana została zgodnie z ekologicznymi standardami. Mieszkańcom udostępniany jest również podziemny parking. Apartamenty na ostatniej kondygnacji wyposażone zostały w klimatyzację.

Na wszystkie piętra dowiozą mieszkańców dwie windy, przy czym jedna będzie towarowa.

 

 

Apartamentowiec Orłowicza, plusy i minusy.

Plusy:

  • prestiżowa dzielnica Warszawy,
  • bliskość terenów zielonych,
  • wysoki standard mieszkania i nowoczesna architektura,
  • budynek przyjazny dla środowiska.

 

Minusy:

  • hałas,

 

 

Ciekawostki.

Ciekawostką jest fakt, iż budynek został stworzony przy wykorzystaniu naturalnego kamienia. Zgodnie z najnowszymi trendami ekologicznymi jest energooszczędny.

Subskrybuj i bądź na bieżąco.Zainteresowany tą nieruchomością? Poproś o kontakt Dewelopera wypełniając formularz poniżej:

Jakie jest twoje nastawienie do inwestycji?
Mieszka tutaj
0% (0)
Poleca tę inwestycję
0% (0)
Odradza tę inwestycję
0% (0)
Chce tutaj zamieszkać
0% (0)

Nota prawna

Uwaga: komentarze oraz oceny stanowią prywatne zdanie użytkowników serwisu oceninwestycje.pl i nie reprezentują stanowiska redakcji. Redakcja dokłada wszelkich starań, aby były one zgodne z obowiązującymi przepisami prawa, zasadami współżycia społecznego i dobrymi obyczajami. Wykorzystywane materiały graficzne i audiowizualne pochodzą z prywatnych zasobów autorów artykułów, materiałów prasowych deweloperów lub ze źródeł wskazanych w artykułach. W przypadku naruszenia praw autorskich prosimy o kontakt. Jako redakcja dokładamy wszelkich starań, aby działania podejmowane przez użytkowników i autorów nie naruszały niczyich dóbr osobistych.
Komentarze
Zostaw odpowiedź

Zostaw odpowiedź

Deweloper
Inwestycja
Lokalizacja
Ceny mieszkań