Włodarzewska 83, Warszawa
Poprzedni
LOSOWO
Przy Agorze 22, Warszawa
Następny

Apartamenty Podleśna

przez  on 1 grudnia 2014
Mazowieckie
0 Brak opinii 0 Cen mieszkań 0 Benefitów
Pozytywy

dogodny dojazd do centrum Warszawy,
bliskość terenów zielonych (Las Bielański),
wysoki standard mieszkania i nowoczesne architektura

Negatywy

mieszkania na Bielanach cieszą się najmniejszą popularnością wśród osób zainteresowanych kupnem nieruchomości w Warszawie

Ocena inwestycji
Ocena redakcji
Ocena użytkowników
Oceń tutaj
Deweloper
75%
Inwestycja
85%
Lokalizacja
90%
Ceny mieszkań
75%
Podsumowanie

Apartamenty Podleśna to nowoczesny budynek zlokalizowany w południowej części warszawskich Bielan, w bezpośrednim sąsiedztwie rezerwatu Lasu Bielańskiego i parku Kępy Potockiej

81%
Ocena redakcji
Ocena użytkowników
dokonałeś oceny

Apartamenty Podleśna to nowoczesny budynek zlokalizowany w południowej części warszawskich Bielan, w bezpośrednim sąsiedztwie rezerwatu Lasu Bielańskiego i parku Kępy Potockiej

 

Apartamenty Podleśna, lokalizacja.

Kompleks budynków mieści się przy ulicy Podleśnej na warszawskich Bielanach. Warto tutaj zwrócić uwagę na dogodną lokalizację – bliskość metra, komunikacji autobusowej i tramwajowej stwarza dogodne warunki do szybkiego transportu do centrum miasta.
Apartamenty przy Podleśnej powstały w niedalekiej odległości od terenów zielonych: Las Bielański i Kępa Potocka to idealne miejsca spacerowe.
Należy też wspomnieć o rozbudowanej infrastrukturze – centrum Bielan zapewnia bliskość sklepów, przychodni, obiektów edukacyjnych oraz centrów handlowych. Niedaleko mieści się Hala Marymoncka a najbliższe centrum handlowe to Arkadia.

 

Opis inwestycji.

Kameralny apartamentowiec wybudowany został z najlepszej klasy materiałów. Cechuje go też nowoczesna architektura. Deweloper zapewnił nabywcom garaże podziemne, całodobową ochronę i recepcję.

 

 

Apartamenty Podleśna mieszkania.

Mieszkania w tej inwestycji dostępne są zarówno w wersji „surowej” jak i tej „pod klucz”. Nabywców cieszy przede wszystkim komfort mieszkania poprzez funkcjonalnie rozlokowane pomieszczenia. Na uwagę zasługuje też wysoki standard wykończenia.
Dostępne mieszkania są tu mieszkania o powierzchni od 34,2 metrów kwadratowych do 148,7 metrów kwadratowych, przy czym niektóre z nich są już zamieszkałe. Niewątpliwą zaletą jest fakt, iż inwestycja jest obiektem kameralnym bowiem łącznie znajduje się tu tylko 30 mieszkań. Wszyscy mieszkańcy nabywają własność hipoteczną do nabywanej nieruchomości.
Za mieszkanie 62 metrowe zapłacimy 687 000 złotych a za prawie 100 metrowy apartament blisko 830 000 złotych.

 

 

plusy i minusy Apartamenty Podleśna

Plusy:

  • dogodny dojazd do centrum Warszawy,
  • bliskość terenów zielonych (Las Bielański),
  • wysoki standard mieszkania i nowoczesne architektura

 

Minusy:

  • mieszkania na Bielanach cieszą się najmniejszą popularnością wśród osób zainteresowanych kupnem nieruchomości w Warszawie.

 

Ciekawostki.

Ciekawostką jest fakt, iż w ramach promocji deweloper do niektórych mieszkań dokłada schowek lokatorski w cenie mieszkania.

 

 

Podsumowanie.

Nazwa Inwestycji: Apartamenty Podleśna
Inwestor: Elmis
Adres: Ul. Wilanowska (sąsiadujące ulice to Przy Grobli oraz Pomidorowa)
Liczba mieszkań: 30
Dostępna powierzchnia: od 34,2 metrów kwadratowych do 148,7 metrów kwadratowych
Liczba kondygnacji: 4 plus 2 podziemne
Rok oddania: 2013
Średnia cena za metr: 8 300 złotych/metr kwadratowy

Subskrybuj i bądź na bieżąco.Zainteresowany tą nieruchomością? Poproś o kontakt Dewelopera wypełniając formularz poniżej:

Jakie jest twoje nastawienie do inwestycji?
Mieszka tutaj
0% (0)
Poleca tę inwestycję
0% (0)
Odradza tę inwestycję
0% (0)
Chce tutaj zamieszkać
0% (0)

Nota prawna

Uwaga: komentarze oraz oceny stanowią prywatne zdanie użytkowników serwisu oceninwestycje.pl i nie reprezentują stanowiska redakcji. Redakcja dokłada wszelkich starań, aby były one zgodne z obowiązującymi przepisami prawa, zasadami współżycia społecznego i dobrymi obyczajami. Wykorzystywane materiały graficzne i audiowizualne pochodzą z prywatnych zasobów autorów artykułów, materiałów prasowych deweloperów lub ze źródeł wskazanych w artykułach. W przypadku naruszenia praw autorskich prosimy o kontakt. Jako redakcja dokładamy wszelkich starań, aby działania podejmowane przez użytkowników i autorów nie naruszały niczyich dóbr osobistych.
Komentarze
Zostaw odpowiedź

Zostaw odpowiedź

Deweloper
Inwestycja
Lokalizacja
Ceny mieszkań