Apartamentowiec Orłowicza, Warszawa
Poprzedni
LOSOWO
Nowe Bielany, Warszawa
Następny

Bliska Praga, Warszawa

przez  on 2 grudnia 2014
Mazowieckie
0 Brak opinii 0 Cen mieszkań 1 Benefitów
Pozytywy

dobry wybór środków komunikacyjnych do centrum Warszawy,
świetnie rozbudowana infrastruktura okolicy,
Praga jest jedną z najprężniej rozwijających się dzielnic Warszawy.

Negatywy

hałas dobiegający z ulic Kijowskiej i Targowej.

Ocena inwestycji
Ocena redakcji
Ocena użytkowników
Oceń tutaj
Deweloper
76%
87%
Inwestycja
75%
92%
Lokalizacja
75%
86%
Ceny mieszkań
90%
21%
Podsumowanie

Bliska Praga to kameralny budynek mieszkalny na najbardziej rozwijającej się dzielnicy Warszawy, Pradze.

79%
Ocena redakcji
72%
Ocena użytkowników
21oceny
dokonałeś oceny

Inwestorem nowoczesnego budynku mieszkalnego na warszawskiej Pradze jest PP Investment. Budynek znajduje się przy ulicy Kijowskiej, jego najwyższa kondygnacja liczy sobie 9 pięter.

Inwestor zaplanował w nim 84 funkcjonalne mieszkania z balkonami i obszernymi tarasami. Dostępne mieszkania mają od 32 metrów kwadratowych do 75 metrów kwadratowych powierzchni (od 1 do 3 pokoi). Planowane oddanie budynku do użytku nastąpi w roku 2015.

 

Lokalizacja.

Bliska Praga mieści się przy ulicy Kijowskiej na warszawskiej Pradze, nieopodal ulicy Targowej. Tuż obok, niecałe 500 metrów znajduje się nowa stacja II linii metra. Na samej ulicy Kijowskiej poprowadzony jest węzeł komunikacyjny w formie tramwajów oraz autobusów (przy pobliskim Dworcu Wschodnim mieści się pętla autobusowa). W pobliżu funkcjonują szkoły, przedszkola, przychodnie. Niedaleka odległość dzieli również inwestycję od Dworca Wschodniego.
Warto podkreślić, iż to właśnie Praga jest w ostatnich latach najbardziej rozbudowywaną dzielnicą Warszawy. Co więcej, staje się mekką świata artystycznego.

 

 

Opis inwestycji.

Nowoczesna architektura idealnie wpisuje się w nową część Pragi. Dobór dobrej jakości materiałów wykończeniowych zapewni nie tylko dobrą estetykę, ale również komfort mieszkania.
Budynek nie jest ogrodzony, ale jest całodobowo chroniony oraz monitorowany. Na parterze od strony ulicy znajdą się powierzchnie usługowo – handlowe.

 

 

Bliska Praga, mieszkania.

Dostępne są 84 funkcjonalne mieszkania z balkonami i obszernymi tarasami wyłożone mrozoodpornym gresem (niektóre tarasy maja powierzchnię aż 75 metrów). Dostępne mieszkania mają od 32 metrów kwadratowych do 75 metrów kwadratowych powierzchni (od 1 do 3 pokoi).
Wszystkie są przestronne, z wydzieloną częścią dzienną i sypialnianą. W każdym mieszkaniu zainstalowane zostaną panoramiczne okna z drewnianym systemem mikro wentylacji oraz antywłamaniowe drzwi.

 

Bliska Praga, plusy i minusy

 

Plusy:

  • dobry wybór środków komunikacyjnych do centrum Warszawy,
  • świetnie rozbudowana infrastruktura okolicy,
  • Praga jest jedną z najprężniej rozwijających się dzielnic Warszawy.

 

Minusy:

  • hałas dobiegający z ulic Kijowskiej i Targowej,
  • brak ogrodzenia.

 

 

Ciekawostki.

Deweloper oferuje mieszkania w stanie surowym bądź całkowicie wykończone.

W propozycji dla przyszłych nabywców są trzy pakiety do wyboru: Standard, Premium oraz VIP.

Subskrybuj i bądź na bieżąco.Zainteresowany tą nieruchomością? Poproś o kontakt Dewelopera wypełniając formularz poniżej:

Jakie jest twoje nastawienie do inwestycji?
Mieszka tutaj
80% (4)
Poleca tę inwestycję
0% (0)
Odradza tę inwestycję
0% (0)
Chce tutaj zamieszkać
20% (1)

Nota prawna

Uwaga: komentarze oraz oceny stanowią prywatne zdanie użytkowników serwisu oceninwestycje.pl i nie reprezentują stanowiska redakcji. Redakcja dokłada wszelkich starań, aby były one zgodne z obowiązującymi przepisami prawa, zasadami współżycia społecznego i dobrymi obyczajami. Wykorzystywane materiały graficzne i audiowizualne pochodzą z prywatnych zasobów autorów artykułów, materiałów prasowych deweloperów lub ze źródeł wskazanych w artykułach. W przypadku naruszenia praw autorskich prosimy o kontakt. Jako redakcja dokładamy wszelkich starań, aby działania podejmowane przez użytkowników i autorów nie naruszały niczyich dóbr osobistych.
Komentarze
Zostaw odpowiedź

Zostaw odpowiedź

Deweloper
Inwestycja
Lokalizacja
Ceny mieszkań