Wzgórze Magellana
Poprzedni
LOSOWO
Podniebne ogrody Lublin deweloper 3D
Następny

Centropolis Toruń

przez  on 13 listopada 2014
0 Brak opinii 0 Cen mieszkań 1 Benefitów
Ocena inwestycji
Ocena redakcji
Ocena użytkowników
Oceń tutaj
Deweloper
90%
66%
Inwestycja
90%
68%
Lokalizacja
90%
92%
90%
Ocena redakcji
75%
Ocena użytkowników
2oceny
dokonałeś oceny

Centropolis Toruń to najnowszy projekt inwestycyjny dewelopera PRES, od lat związanego z kujawsko-pomorskim rynkiem nieruchomości.

 

Deweloper.

Inwestorem jest PRES Development, firma znana z wielu inwestycji na terenie województwa kujawsko – pomorskiego. Naczelnym hasłem firmy jest luksusowe mieszkania w standardowej cenie.

 

 

Inwestycja.

Centropolis został zaprojektowany przez biuro architektoniczne Sobociński Architekci a planowany termin oddania inwestycji to drugi kwartał 2015 roku.
Inwestycja będzie składać się z 5-piętrowego budynku mieszkalno-usługowego z 92 mieszkaniami oraz 125 miejscami parkingowymi zlokalizowanymi w podziemnej hali garażowej.
Inwestor deklaruje, że może przygotować gotowe mieszkania wykończone już „pod klucz” z umeblowaniem i zaaranżowanymi wnętrzami.

 

 

Lokalizacja.

Inwestycja realizowana jest przy ulicy Bawarczyków, w prawobrzeżnej części Torunia i w pobliżu drogi krajowej numer 80 i w bliskim sąsiedztwie toruńskiej starówki.

 

Centropolis Toruń

Centropolis Toruń

Pres Development

Pres Development

 

Plusy i minusy.

Dodaj jako pierwszy w komentarzach poniżej.

 

 

Ciekawostki.

Deweloper reklamuje swoją inwestycję hasłem „blisko wszędzie”.

Subskrybuj i bądź na bieżąco.Zainteresowany tą nieruchomością? Poproś o kontakt Dewelopera wypełniając formularz poniżej:

Jakie jest twoje nastawienie do inwestycji?
Mieszka tutaj
0% (0)
Poleca tę inwestycję
0% (0)
Odradza tę inwestycję
0% (0)
Chce tutaj zamieszkać
100% (1)

Nota prawna

Uwaga: komentarze oraz oceny stanowią prywatne zdanie użytkowników serwisu oceninwestycje.pl i nie reprezentują stanowiska redakcji. Redakcja dokłada wszelkich starań, aby były one zgodne z obowiązującymi przepisami prawa, zasadami współżycia społecznego i dobrymi obyczajami. Wykorzystywane materiały graficzne i audiowizualne pochodzą z prywatnych zasobów autorów artykułów, materiałów prasowych deweloperów lub ze źródeł wskazanych w artykułach. W przypadku naruszenia praw autorskich prosimy o kontakt. Jako redakcja dokładamy wszelkich starań, aby działania podejmowane przez użytkowników i autorów nie naruszały niczyich dóbr osobistych.
Komentarze
Zostaw odpowiedź

Zostaw odpowiedź

Deweloper
Inwestycja
Lokalizacja