Osiedle Morcinka, Warszawa
Poprzedni
LOSOWO
Osiedle Smoleńska, Warszawa
Następny

Chodakowska 24, Warszawa

przez  on 2 grudnia 2014
Mazowieckie
0 Brak opinii 0 Cen mieszkań 0 Benefitów
Pozytywy

dobry dojazd do centrum Warszawy,
świetnie rozbudowana infrastruktura okolicy,

Negatywy

brak ogrodzenia,
brak ochrony.

Ocena inwestycji
Ocena redakcji
Ocena użytkowników
Oceń tutaj
Deweloper
70%
1%
Inwestycja
70%
50%
Lokalizacja
85%
59%
Ceny mieszkań
90%
80%
Podsumowanie

Nowoczesny budynek mieszkalny na warszawskiej Pradze.

79%
Ocena redakcji
48%
Ocena użytkowników
2oceny
dokonałeś oceny

Budynek przy ulicy Chodakowskiej 24 na warszawskiej Pradze dysponuje 30 mieszkaniami o powierzchniach od 39 metrów kwadratowych do 139 metrów kwadratowych. Budynek ma 7 kondygnacji (plus jedną podziemną).


Inwestycję Spółdzielni Mieszkaniowej „Osiedle Młodych” oddano do użytku w roku 2014. Średnia cena za metr kwadratowy do 7 500 złotych.

 

Lokalizacja.

Budynek przy ulicy Chodakowskiej 24 mieści się na warszawskiej Pradze, w jednej z najbardziej modernizowanych części tej dzielnicy. W pobliżu znajduje się budynek Sądu, Urząd Gminy, liczne sklepy, szkoły, przedszkola, uczelnia wyższa oraz przychodnia. Od węzła komunikacji tramwajowej mieszkańców budynku dzieli około 500 metrów natomiast pod samym blokiem znajduje się przystanek autobusowy kursujący na pobliski Dworzec Wschodni oraz ulice Grochowską.

 

 

Opis inwestycji.

Opisując inwestycję warto zacząć od reprezentacyjnego holu, który mieści się tuż za wejściem od ulicy Mińskiej. Od pierwszego piętra rozmieszczono natomiast funkcjonalne mieszkania z balkonami. W podziemiach znajduje się parking.
Chociaż budynek nie jest ogrodzony to funkcjonuje w nim całodobowy monitoring.

 

 

Chodakowska 24, mieszkania.

W budynku mieści się 30 mieszkań o powierzchniach od 39 metrów kwadratowych do 139 metrów kwadratowych (1-4 pokoje). Budynek ma 7 kondygnacji (plus jedną podziemną).
Średnia cena za metr kwadratowy to 7 500 złotych. Kawalerkę można kupić już za 291 000 złotych. Deweloper oddaje mieszkania w stanie surowym.

 

 

Chodakowska 24, plusy i minusy.

Plusy:

  • dobry dojazd do centrum Warszawy,
  • świetnie rozbudowana infrastruktura okolicy,

 

Minusy:

  • brak ochrony.

 

Ciekawostki.

W przyszłości nieopodal budynku ma postać kolejna stacja II linii metra.

Subskrybuj i bądź na bieżąco.Zainteresowany tą nieruchomością? Poproś o kontakt Dewelopera wypełniając formularz poniżej:

Jakie jest twoje nastawienie do inwestycji?
Mieszka tutaj
0% (0)
Poleca tę inwestycję
0% (0)
Odradza tę inwestycję
0% (0)
Chce tutaj zamieszkać
0% (0)

Nota prawna

Uwaga: komentarze oraz oceny stanowią prywatne zdanie użytkowników serwisu oceninwestycje.pl i nie reprezentują stanowiska redakcji. Redakcja dokłada wszelkich starań, aby były one zgodne z obowiązującymi przepisami prawa, zasadami współżycia społecznego i dobrymi obyczajami. Wykorzystywane materiały graficzne i audiowizualne pochodzą z prywatnych zasobów autorów artykułów, materiałów prasowych deweloperów lub ze źródeł wskazanych w artykułach. W przypadku naruszenia praw autorskich prosimy o kontakt. Jako redakcja dokładamy wszelkich starań, aby działania podejmowane przez użytkowników i autorów nie naruszały niczyich dóbr osobistych.
Komentarze
Zostaw odpowiedź

Zostaw odpowiedź

Deweloper
Inwestycja
Lokalizacja
Ceny mieszkań