Nautica, Szczecin
Poprzedni
LOSOWO
Warsaw Spire, Warszawa
Następny

Cosmopolitan Warszawa

przez  on 9 kwietnia 2014
Mazowieckie
0 Brak opinii 0 Cen mieszkań 0 Benefitów
Pozytywy

Świetna lokalizacja
Otwierane okna
Piękny budynek
Genialny widok na wyższych piętrach

Negatywy

część biurowa

Ocena inwestycji
Ocena redakcji
Ocena użytkowników
Oceń tutaj
Deweloper
90%
Inwestycja
99%
Lokalizacja
100%
Ceny mieszkań
90%
Podsumowanie

Cosmopolitan powstawał w cieniu Złotej 44. Po wybudowaniu okazało się, że stanowi godną konkurencję.

95%
Ocena redakcji
Ocena użytkowników
dokonałeś oceny

Cosmopolitan Warszawa

Cosmopolitan Warszawa to obecnie jedna z najciekawszych propozycji na warszawskiej mapie inwestycji. Drapacz chmur o bardzo prostej bryle zlokalizowany jest w samym centrum Warszawy. Inwestycja przy ulicy Twardej 2/4 to jedna z najnowszych inwestycji firmy Tacit.

Cosmopolitan Warszawa, inwestycja.

Budynek został zoprojektowany przez Helmuta Jahna (autor m.in. Sony Center w Berlinie) i składa się z z dwóch części. Niższa konstrukcja ma pięć pięter, a jej przeznaczeniem jest część biurowo – usługowa. W wyższej części powstały wykończone „pod klucz” mieszkania. Na najwyższych dwóch piętrach znajdują się luksusowe, dwupoziomowe penthouse’y z tarasami. W tej części znajdzie się też fitness i business club. W sumie budynek zaoferuje około 26 tysięcy metrów powierzchni mieszkalnej i 6 tysięcy komercyjnej.

 

Cosmopolitan, ceny mieszkań.

Średnia cena za 1m2 waha się od 10 do 20 tysięcy złotych. Przy cenach w inwestycji Złota 44 (od 40 tysięcy złotych za metr kwadratowy) wydaje się, że to rozsądna inwestycja dla dobrze sytuowanych osób, marzących o świetnym widoku na stolicę.

 

 

 

Cosmopolitan, ciekawostki.

Jak deklaruje deweloper, wszystkie okna w budynku mają być co najmniej uchylne.

Zdjęcia: deweloper.

 

Subskrybuj i bądź na bieżąco.Zainteresowany tą nieruchomością? Poproś o kontakt Dewelopera wypełniając formularz poniżej:

Jakie jest twoje nastawienie do inwestycji?
Mieszka tutaj
0% (0)
Poleca tę inwestycję
0% (0)
Odradza tę inwestycję
0% (0)
Chce tutaj zamieszkać
0% (0)

Nota prawna

Uwaga: komentarze oraz oceny stanowią prywatne zdanie użytkowników serwisu oceninwestycje.pl i nie reprezentują stanowiska redakcji. Redakcja dokłada wszelkich starań, aby były one zgodne z obowiązującymi przepisami prawa, zasadami współżycia społecznego i dobrymi obyczajami. Wykorzystywane materiały graficzne i audiowizualne pochodzą z prywatnych zasobów autorów artykułów, materiałów prasowych deweloperów lub ze źródeł wskazanych w artykułach. W przypadku naruszenia praw autorskich prosimy o kontakt. Jako redakcja dokładamy wszelkich starań, aby działania podejmowane przez użytkowników i autorów nie naruszały niczyich dóbr osobistych.
Komentarze
Zostaw odpowiedź

Zostaw odpowiedź

Deweloper
Inwestycja
Lokalizacja
Ceny mieszkań