Belvedere Park, Wrocław
Poprzedni
LOSOWO
Odra Tower, Wrocław
Następny

Hubska Center, Wrocław

przez ania24 października 2014
Szczegóły
Deweloper:

Deka Inwestycje

Lokalizacja:

Wrocław, Krzyki

Pozytywy

kupując mieszkanie istnieje możliwość przekazania go w dzierżawę
łatwy dojazd do centrum miasta
ciekawa elewacja

Negatywy

złożony charakter obiektu: biura+hotel

Inwestycja Hubska Center to kompleks składający się z dwóch niezależnych części, segment I biurowy położony jest wzdłuż ul. Hubskiej i oferuje powierzchnie biurowe klasy A.

 

Inwestycja.

Inwestycja Hubska Center to kompleks składający się z dwóch niezależnych części, segment I biurowy położony jest wzdłuż ul. Hubskiej i oferuje powierzchnie biurowe klasy A. Zawiera on lokal usługowy oraz pomieszczenia biurowe usytuowane na pięciu kondygnacjach. W podziemiach znajduje się parking podziemny z 60 miejscami postojowymi. Segment II to 112 apartamentów usytuowanych na 7 kondygnacjach, ulokowanych w głębi terenu. Projekt wyróżnia się unikalną architekturą, z przykuwającą uwagę fasadą – na klinkierowej elewacji z pionowymi, nieregularnie rozmieszczonymi oknami, o podwyższonych parametrach izolacji akustycznej, zawieszono metalową konstrukcją wypełnioną taflami szkła z ozdobną iluminacją świetlną-opisuje inwestor.

 

Lokalizacja.

Hubska Center zlokalizowana jest na obszarze Śródmieścia Południowego, przy skrzyżowaniu ulicy Glinianej z ulicą Hubską, charakter okolicy nadają obiekty zabytkowej architektury przemysłowej. Łatwy dostęp do komunikacji miejskiej pozwala na szybkie dotarcie do centrum, zaplecza handlowego, dworca kolejowego, autostrady, lotniska,parku wodnego, terenów zielonych i obiektów rekreacyjnych (Browar Mieszczański) a w nim: galerie, pracownie plastyczne, wernisaże, spektakle.

 

Mieszkania.

Kupując apartament w Hubska Center, nabywca może przekazać w dzierżawę nabyty lokal otrzymując z góry ustalony zagwarantowany przychód. Najemca (operator) będzie odpowiadał za wszystkie koszty eksploatacyjne, ponadto zajmie się promocją, reklamą oraz pełną obsługą apartamentu (room-service): śniadania, sprzątanie, wymiana pościeli, usługi prania. Aparthotel to 112 apartamentów o powierzchni od 28 do 60 m2, w pełni wykończone i wyposażone w standardzie 4 gwiazdkowego hotelu z kompletem mebli pokojowych, łazienkowych oraz kuchennych ze sprzętem AGD i RTV. To także całodobowa recepcja, sala konferencyjna i gustownie wykończona restauracja.

 

Hubska Ceny mieszkań.

Ceny apartamentów nie są jeszcze znane. Uzupełnij jako pierwszy.

 

Plusy i minusy.

-kupując mieszkanie istnieje możliwość przekazania go w dzierżawę
-łatwy dojazd do centrum miasta
-w sąsiedztwie znajdują się lokale handlowo-usługowe, obiekty kulturalne i rekreacyjne, park wodny, tereny zielone

Subskrybuj i bądź na bieżąco.Jakie jest twoje nastawienie do inwestycji?
Mieszka tutaj
0% (0)
Poleca tę inwestycję
0% (0)
Odradza tę inwestycję
0% (0)
Chce tutaj zamieszkać
0% (0)