BI POLSKA - Villa Arte Jana Kazimierza Warszawa
Poprzedni
LOSOWO
Inwestycje Kraków Grzegórzki
Następny

Inwestycja Novum

przez  on 14 listopada 2013
0 Brak opinii 0 Cen mieszkań 0 Benefitów
Pozytywy

Lokalizacja
Świetna okolica
Ciekawa architektura
Plac zabaw dla dzieci

Negatywy

Hałas ze strony ulicy Rakowickiej

Ocena inwestycji
Ocena redakcji
Ocena użytkowników
Oceń tutaj
Deweloper
91%
95%
Inwestycja
95%
80%
Lokalizacja
95%
98%
Ceny mieszkań
80%
Podsumowanie

Apartamenty Novum to inwestycja mieszkaniowa usytuowana przy ul. Rakowickiej 20, w odległości półtora kilometra od Rynku Głównego.
Już teraz (lipiec 2014 roku) można powiedzieć, że jest to jedna z ciekawszych ofert na inwestycyjnej mapie Krakowa.

90%
Ocena redakcji
91%
Ocena użytkowników
2oceny
dokonałeś oceny

Apartamenty Novum to inwestycja mieszkaniowa usytuowana przy ul. Rakowickiej 20, w odległości półtora kilometra od Rynku Głównego.

Już teraz (lipiec 2014 roku) można powiedzieć, że jest to jedna z ciekawszych ofert na inwestycyjnej mapie Krakowa.

Autorem projektu jest krakowska pracownia architektoniczna – IMB Asymetria.

Deweloper Hines realizuje nowoczesny kompleks budynków mieszkaniowych w centrum historycznego Krakowa, oferujący ponad 400 mieszkań i 458 miejsc parkingowych.

Modernistyczna architektura, zróżnicowana wysokość budynków (od 4 do 9 kondygnacji naziemnych), ponadprzeciętna wysokość mieszkań (do 3,1 m), przestronne i pełne zieleni wewnętrzne dziedzińce, strefy recepcyjne, oraz jakość materiałów wykończeniowych to główne wyróżniki tego projektu.

Klienci mogą wybierać z szerokiej gamy metraży oraz bogatej palety układów mieszkań.

 

Apartamenty Novum deweloper.

Inwestorem jest amerykańska spółka Himes. Apartamenty Novum według niepotwierdzonych opinii mają być papierkiem lakmusowym dla dewelopera i ewentualną zachętą do dalszego inwestowania w Polsce.

Spółka Hines powstała w Houston w 1957 roku. Obecnie posiada biura w 108 miastach w 18 krajach na 4 kontynentach. W liczącym 1142 projektów dorobku firmy Hines można znaleźć najbardziej rozpoznawalne obiekty na świecie.

 

Apartamenty Novum inwestycja.

To z pewnością jedna z ciekawszych inwestycji roku 2014 na mapie Krakowa. Położona w bliskim centrum, w bezpośredniej okolicy Uniwersytetu Ekonomicznego i Dworca Autobusowego i Kolejowego stanowi bardzo ciekawą ofertę.

Warto zwrócić na niską zabudowę budynków oraz ciekawą architekturę.

Inwestycja jest ogrodzona i monitorowana. Deweloper przewidział atrakcje dla najmłodszych: plac zabaw i wewnętrzny dziedziniec.

Inwestycja została również wyposażona  w podziemny parking.

 

Apartamenty Novum lokalizacja.

Jak już wspominaliśmy – lokalizacja to największy atut tej inwestycji. Jedyne co martwi to spora odległość od urzędów miejskich i szkół i przedszkoli.

 

Novum wizualizacje.


 
 

Apartamenty Novum, zdjęcia z inwestycji

Subskrybuj i bądź na bieżąco.Zainteresowany tą nieruchomością? Poproś o kontakt Dewelopera wypełniając formularz poniżej:

Jakie jest twoje nastawienie do inwestycji?
Mieszka tutaj
50% (1)
Poleca tę inwestycję
50% (1)
Odradza tę inwestycję
0% (0)
Chce tutaj zamieszkać
0% (0)

Nota prawna

Uwaga: komentarze oraz oceny stanowią prywatne zdanie użytkowników serwisu oceninwestycje.pl i nie reprezentują stanowiska redakcji. Redakcja dokłada wszelkich starań, aby były one zgodne z obowiązującymi przepisami prawa, zasadami współżycia społecznego i dobrymi obyczajami. Wykorzystywane materiały graficzne i audiowizualne pochodzą z prywatnych zasobów autorów artykułów, materiałów prasowych deweloperów lub ze źródeł wskazanych w artykułach. W przypadku naruszenia praw autorskich prosimy o kontakt. Jako redakcja dokładamy wszelkich starań, aby działania podejmowane przez użytkowników i autorów nie naruszały niczyich dóbr osobistych.
Komentarze
Zostaw odpowiedź

Zostaw odpowiedź

Deweloper
Inwestycja
Lokalizacja
Ceny mieszkań