Skorosze X BIS, Warszawa
Poprzedni
LOSOWO
Osiedle Rakuszanki, Warszawa
Następny

Mozaika Mokotów, Warszawa

przez  on 28 listopada 2014
Mazowieckie
0 Brak opinii 0 Cen mieszkań 0 Benefitów
Pozytywy

dogodny dojazd do centrum Warszawy,
nowoczesna architektura,
dobrze rozbudowana infrastruktura,

Negatywy

hałas dobiegający z ulicy Cybernetyki,
częste korki w godzinach szczytu.

Ocena inwestycji
Ocena redakcji
Ocena użytkowników
Oceń tutaj
Deweloper
85%
95%
Inwestycja
88%
96%
Lokalizacja
81%
88%
Ceny mieszkań
75%
100%
Podsumowanie

Zespół budynków mieszkalnych w prestiżowej dzielnicy Warszawy, na Mokotowie.

82%
Ocena redakcji
95%
Ocena użytkowników
1ocena
dokonałeś oceny

Mozaika Mokotów to zespół budynków, których inwestorem jest Layetana Developments. Kompleks składa się z powierzchni mieszkalnych jak i handlowo – usługowych. W budynkach mieści się łącznie 800 mieszkań – obiekty budowane były w trzech etapach, z których ostatni jest właśnie kończony.

W nim znajdzie się 159 mieszkań o powierzchni od 28 metrów kwadratowych do 152 metrów kwadratowych. Średnia cena za metr to 8 000 złotych jednak znaleźć można oferty, których cena za metr kwadratowy wynosi 6 000 złotych.

 

 

Lokalizacja.

Mozaika Mokotów mieści się na Mokotowie, nieopodal ulicy Cybernetyki. To jedna z najprężniej rozwijających się dzielnic Warszawy. Już teraz Mokotów nazywany jest biznesową mekką stolicy. Znajdują się tu również najbardziej renomowane sklepy i centra handlowe. W pobliżu osiedla funkcjonują szkoły, przedszkola, przychodnie.

Zespół budynków powstał nie co dalej od ulicy, bo około 150 metrów od ulicy Cybernetyki – deweloper chciał w ten sposób zadbać o komfort życia mieszkańców niwelując dochodzący hałas.

Inwestycję cechuje dobra lokalizacja względem centrum Warszawy – czas, jaki trzeba poświęcić na dojechanie to mniej więcej 15 minut. Warto dodać, że nieopodal przebiegają linie tramwajowe oraz autobusowe.

 

 

Opis inwestycji.

Mozaika Mokotów to inwestycja, której budowa podzielona została na trzy etapy. Dwa z ich zostały już wykończone a mieszkania wraz z powierzchniami usługowo-handlowymi sprzedane. Teraz deweloper kończy właśnie ostatni, trzeci etap budowy. Ten będzie bardzo podobny do pozostałych. Mieszkania są przestronne, do każdego przynależy taras bądź loggia. Na ostatnich piętrach znajdą się apartamenty dwupoziomowe. Wszystkie budynki mają 9 kondygnacji plus 2 podziemne, na których znajdują się parkingi dla mieszkańców.

Deweloper zadbał o projekt innowacyjny, dlatego Mozaikę Mokotów cechuje nowoczesna architektura i wykorzystanie dobrej jakości surowców – dominuje tu kamień oraz szkło.

Warto wspomnieć też o terenach podległych inwestycji. Nie brakuje tu zieleni i alejek spacerowych, zadbano tez o najmłodszych organizując im bezpieczny plac zabaw.

Cały kompleks jest strzeżony i monitorowany.

 

 

Mozaika Mokotów mieszkania.

W trzecim etapie inwestycji dostępnych jest 159 mieszkań o powierzchni od 28 metrów kwadratowych do 152 metrów kwadratowych. Do wszystkich przynależy balkon, przeszklona loggia bądź taras. Warto wspomnieć, iż na górnych kondygnacjach utworzono dwupoziomowe apartamenty.

Wyjątkową cechą każdego mieszkania są panoramiczne okna, dzięki którym mieszkańcy mogą swobodnie oglądać pobliską panoramę miasta. Tego typu okna idealnie doświetlają też przestronne wnętrza.

 

 

Mozaika Mokotów plusy i minusy

Plusy:

  • dogodny dojazd do centrum Warszawy,
  • nowoczesna architektura,
  • dobrze rozbudowana infrastruktura,

Minusy:

  • hałas dobiegający z ulicy Cybernetyki,
  • częste korki w godzinach szczytu.

 

 

Ciekawostki.

Ciekawostką jest fakt, iż przyszli mieszkańcy kompleksu Mozaika Mokotów już na etapie wybierania lokalu mieszkalnego mogą dogodnie planować rozkład mieszkania. Tym samym deweloper zastosuje się do ich wymagań i mieszkanie będzie skrojone idealnie na miarę potrzeb przyszłych nabywców.

 

 

Mozaika Mokotów Galeria.

Subskrybuj i bądź na bieżąco.Zainteresowany tą nieruchomością? Poproś o kontakt Dewelopera wypełniając formularz poniżej:

Jakie jest twoje nastawienie do inwestycji?
Mieszka tutaj
0% (0)
Poleca tę inwestycję
0% (0)
Odradza tę inwestycję
0% (0)
Chce tutaj zamieszkać
0% (0)

Nota prawna

Uwaga: komentarze oraz oceny stanowią prywatne zdanie użytkowników serwisu oceninwestycje.pl i nie reprezentują stanowiska redakcji. Redakcja dokłada wszelkich starań, aby były one zgodne z obowiązującymi przepisami prawa, zasadami współżycia społecznego i dobrymi obyczajami. Wykorzystywane materiały graficzne i audiowizualne pochodzą z prywatnych zasobów autorów artykułów, materiałów prasowych deweloperów lub ze źródeł wskazanych w artykułach. W przypadku naruszenia praw autorskich prosimy o kontakt. Jako redakcja dokładamy wszelkich starań, aby działania podejmowane przez użytkowników i autorów nie naruszały niczyich dóbr osobistych.
Komentarze
Zostaw odpowiedź

Zostaw odpowiedź

Deweloper
Inwestycja
Lokalizacja
Ceny mieszkań