Wolska 96, Warszawa
Poprzedni
LOSOWO
Osiedle Aluzyjna, Warszawa
Następny

Nowa Wileńska, Warszawa

przez  on 1 grudnia 2014
Mazowieckie
0 Brak opinii 0 Cen mieszkań 0 Benefitów
Pozytywy

dogodny dojazd do centrum Warszawy,
bliskość terenów zielonych (Park Praski),
dobrze rozbudowana infrastruktura,

Negatywy

wciąż istniejący (chociaż w ostatnich latach wyraźnie zmienia się na plus) stereotyp Pragi jako niebezpiecznej dzielnicy Warszawy,

Ocena inwestycji
Ocena redakcji
Ocena użytkowników
Oceń tutaj
Deweloper
75%
92%
Inwestycja
80%
91%
Lokalizacja
85%
99%
Ceny mieszkań
80%
95%
Podsumowanie

Nowoczesne osiedle na klimatycznej warszawskiej Pradze to miejsce dla tych, którzy cenią komfort mieszkania i doceniają jedną z najstarszych, warszawskich dzielnic.

80%
Ocena redakcji
94%
Ocena użytkowników
1ocena
dokonałeś oceny

Inwestorem kompleksu mieszkalnego Nowa Wileńska jest Budrem. Inwestycja mieście się pomiędzy ulicą Wileńską a Aleją Solidarności na warszawskiej Pradze.

Klimatyczne osiedle to 142 mieszkania o powierzchni od 25 metrów kwadratowych do 80 metrów kwadratowych. Wszystkie rozplanowano na 8 kondygnacjach (na 2 podziemnych znajdują się miejsca parkingowe).

Kompleks został oddany do użytku w 2014 roku – średnia cena za metr to 7 500 złotych/metr kwadratowy.

 

 

Lokalizacja.

Kompleks budynków mieści się przy ulicy Wileńskiej na warszawskiej Pradze.

To dobra lokalizacja biorąc pod uwagę nowo wybudowaną stację metra w niedalekiej odległości (500 metrów), dzięki czemu dojazd do centrum miasta zajmuje nie więcej niż 5 minut. Wzdłuż niedalekiej ulicy Targowej oraz Alei solidarności kursują linie autobusowe oraz tramwajowe. Ponadto, warszawska Praga uznawana jest za jedną z najbardziej klimatycznych dzielnic – minęły już czasy kiedy kojarzyła się z szara strefą i niebezpieczeństwem.

Nieopodal osiedla znajdują się szkoły, przedszkola, centrum handlowe, teatry, kina, urzędy, redakcje stacji telewizyjnych, studia filmowe, galerie sztuki czy atelier słynnych projektantów, park Praski oraz ZOO, szpital, przychodnie, lokale gastronomiczne i sklepy.

 

 

Opis inwestycji.

Kameralne osiedle łączy w sobie wygodę i komfort życia wraz z nowoczesnością i klimatem starej Pragi. Na terenie obiektu zaplanowano zielone ogródki oraz zielony teren na dachu podziemnego parkingu. Na dziedzińcu utworzono alejki spacerowe i plac zabaw, na parterze budynków mieszczą się natomiast lokale handlowo – usługowe.

 

 

Nowa Wileńska mieszkania.

Mieszkania w tej inwestycji dostępne są zarówno w wersji „surowej” jak i tej „pod klucz”.

Nabywców cieszy przede wszystkim komfort mieszkania poprzez funkcjonalnie rozlokowane pomieszczenia.

Dostępne są tu mieszkania o powierzchni od 25 metrów kwadratowych do 80 metrów kwadratowych (łącznie 142 mieszkania).

Wszystkie mieszkania posiadają taras, balkon, loggię bądź ogródek – w zależności od kondygnacji i powierzchni mieszkalnej. Wszyscy mieszkańcy nabywają własność hipoteczną do nabywanej nieruchomości.
Za mieszkanie 62 metrowe zapłacimy 687 000 złotych a za prawie 100 metrowy apartament blisko 830 000 złotych.

 

Nowa Wileńska , plusy i minusy

 

Plusy:

  • dogodny dojazd do centrum Warszawy,
  • bliskość terenów zielonych (Park Praski),
  • dobrze rozbudowana infrastruktura,

 

Minusy:

  • wciąż istniejący (chociaż w ostatnich latach wyraźnie zmienia się na plus) stereotyp Pragi jako niebezpiecznej dzielnicy Warszawy,

 

 

Ciekawostki.

Nabywcy mieszkań oprócz miejsca parkingowego mogą wykupić także komórkę lokatorską.

Subskrybuj i bądź na bieżąco.Zainteresowany tą nieruchomością? Poproś o kontakt Dewelopera wypełniając formularz poniżej:

Jakie jest twoje nastawienie do inwestycji?
Mieszka tutaj
0% (0)
Poleca tę inwestycję
0% (0)
Odradza tę inwestycję
0% (0)
Chce tutaj zamieszkać
0% (0)

Nota prawna

Uwaga: komentarze oraz oceny stanowią prywatne zdanie użytkowników serwisu oceninwestycje.pl i nie reprezentują stanowiska redakcji. Redakcja dokłada wszelkich starań, aby były one zgodne z obowiązującymi przepisami prawa, zasadami współżycia społecznego i dobrymi obyczajami. Wykorzystywane materiały graficzne i audiowizualne pochodzą z prywatnych zasobów autorów artykułów, materiałów prasowych deweloperów lub ze źródeł wskazanych w artykułach. W przypadku naruszenia praw autorskich prosimy o kontakt. Jako redakcja dokładamy wszelkich starań, aby działania podejmowane przez użytkowników i autorów nie naruszały niczyich dóbr osobistych.
Komentarze
Zostaw odpowiedź

Zostaw odpowiedź

Deweloper
Inwestycja
Lokalizacja
Ceny mieszkań