Nowy Punkt, Warszawa
Poprzedni
LOSOWO
Park Wola, Warszawa Robyg
Następny

Osiedle Alpha, Warszawa

przez  on 2 grudnia 2014
Mazowieckie
0 Brak opinii 0 Cen mieszkań 0 Benefitów
Pozytywy

nowa część dzielnicy Ursus,
dogodny dojazd do centrum pociągami podmiejskimi,
atrakcyjne ceny mieszkań.

Negatywy

duża odległość od centrum Warszawy,
dopiero co rozwijająca się infrastruktura miejska,
brak podziemnych miejsc parkingowych

Ocena inwestycji
Ocena redakcji
Ocena użytkowników
Oceń tutaj
Deweloper
80%
Inwestycja
80%
Lokalizacja
65%
Ceny mieszkań
80%
Podsumowanie

Osiedle na warszawskim Ursusie dla wszystkich, którzy cenią ciszę i spokój a jednocześnie chcą dogodnie dojeżdżać do centrum miasta.

76%
Ocena redakcji
Ocena użytkowników
dokonałeś oceny

Osiedle Alpha to kolejna inwestycja Red -Real Estate. Zespół budynków mieści się na warszawskim Ursusie i była realizowana w kilku etapach – ostatni zakończył się w listopadzie 2013 roku, wtedy również osiedle oddano całkowicie do użytkowania.

W skład wchodzi 7 budynków o różnych kondygnacjach, każdy na od 6 do 9 pięter. Łącznie oddano do sprzedaży 449 mieszkań o powierzchniach od 33 metrów kwadratowych do 105 metrów kwadratowych.

 

 

Lokalizacja.

Osiedle Alpha powstało nieopodal ulicy Skoroszewskiej, w nowej części warszawskiej dzielnicy Ursus. Droga do centrum stolicy zajmuje mniej więcej 40 minut. Okolica osiedla jest rozbudowywana pod względem infrastrukturalnym.

 

 

Opis inwestycji.

Deweloper postanowił realizować inwestycję w trzech etapach. W I powstały 4 budynki mieszkalne ze 197 mieszkaniami, w II oddano do użytku 1 budynek z 76 mieszkaniami a w ostatnim realizowano 2 budynki ze 176 mieszkaniami.

Osiedle jest strzeżone i monitorowane, w całości zamknięte. Do klatek schodowych właściciele mają dostęp przy użyciu kart magnetycznych, na gości czekają video domofony.

Na terenie powstał plac zabaw, alejki spacerowe i boisko do gier zespołowych. Funkcjonuje tu przychodnia, gabinet stomatologiczny, szkoła tańca oraz dzienna opieka nad dziećmi w wieku od 2,5 do 5 lat.

Nabywcy otrzymują akt własności na kupione mieszkanie.

 

 

Osiedle Alpha, mieszkania.

Na osiedlu Alpha oferowane są mieszkania o powierzchni od od 33 metrów kwadratowych do 105 metrów kwadratowych. Do wszystkich przynależy balkon ze szklaną elewacją lub ogródek. Mieszkania oddawane są w stanie surowym.

 

 

Osiedle Alpha, plusy i minusy.

Plusy:

  • nowa część dzielnicy Ursus,
  • dogodny dojazd do centrum pociągami podmiejskimi,
  • atrakcyjne ceny mieszkań.

Minusy:

  • duża odległość od centrum Warszawy,
  • dopiero co rozwijająca się infrastruktura miejska,
  • brak podziemnych miejsc parkingowych

 

Ciekawostki.

Nabywcy mieszkań mogą dokupić naziemne miejsce parkingowe w cenie 30 000 złotych.

Subskrybuj i bądź na bieżąco.Zainteresowany tą nieruchomością? Poproś o kontakt Dewelopera wypełniając formularz poniżej:

Jakie jest twoje nastawienie do inwestycji?
Mieszka tutaj
0% (0)
Poleca tę inwestycję
0% (0)
Odradza tę inwestycję
0% (0)
Chce tutaj zamieszkać
0% (0)

Nota prawna

Uwaga: komentarze oraz oceny stanowią prywatne zdanie użytkowników serwisu oceninwestycje.pl i nie reprezentują stanowiska redakcji. Redakcja dokłada wszelkich starań, aby były one zgodne z obowiązującymi przepisami prawa, zasadami współżycia społecznego i dobrymi obyczajami. Wykorzystywane materiały graficzne i audiowizualne pochodzą z prywatnych zasobów autorów artykułów, materiałów prasowych deweloperów lub ze źródeł wskazanych w artykułach. W przypadku naruszenia praw autorskich prosimy o kontakt. Jako redakcja dokładamy wszelkich starań, aby działania podejmowane przez użytkowników i autorów nie naruszały niczyich dóbr osobistych.
Komentarze
Zostaw odpowiedź

Zostaw odpowiedź

Deweloper
Inwestycja
Lokalizacja
Ceny mieszkań