Luxor Residences, Warszawa
Poprzedni
LOSOWO
Chodakowska 24, Warszawa
Następny

Osiedle Morcinka, Warszawa

przez  on 2 grudnia 2014
Mazowieckie
0 Brak opinii 0 Cen mieszkań 0 Benefitów
Pozytywy

osiedle kameralne,
dobrze rozbudowana infrastruktura,
mieszkania możliwe do nabycia w programie Mieszkanie dla Młodych.

Negatywy

duża odległość od centrum Warszawy,
częste korki w godzinach szczytu.

Ocena inwestycji
Ocena redakcji
Ocena użytkowników
Oceń tutaj
Deweloper
85%
Inwestycja
85%
Lokalizacja
85%
Ceny mieszkań
85%
Podsumowanie

Osiedle na warszawskim Bemowie dla ceniących sobie nowoczesność i wygodę mieszkania.

4%
Ocena redakcji
Ocena użytkowników
dokonałeś oceny

Osiedle Morcinka to zespół budynków, których inwestorem jest Strus. Osiedle znajduje się na warszawskim Bemowie. Inwestor proponuje 209 lokali mieszkalnych o powierzchniach od 38 metrów kwadratowych do 78 metrów kwadratowych rozmieszczonych na ośmiu kondygnacjach budynków. Średnia cena za metr kwadratowy wynosi około 6 500 złotych. Osiedle planowo ma być oddane do użytku w I kwartale 2015 roku.

Lokalizacja

Osiedle Morcinka położone jest na warszawskim Bemowie, nieopodal głównej arterii dzielnicy, ulicy Powstańców Śląskich. Od linii autobusowej dzieli je 230 metrów a od tramwajowej około 180 metrów. Dojazd do centrum zajmuje średnio 40 minut.

W najbliższej okolicy osiedla znajdują się liczne sklepy, supermarket, szkoły, przedszkola, pływalnia oraz kino a sąsiedztwo terenów zielonych i licznych ścieżek rowerowych dostarcza dogodne warunki do uprawniania aktywności fizycznej.

Opis inwestycji

Osiedle składa się z trzech budynków, w których łącznie rozplanowano 10 klatek. Na każdym piętrze znajdują się 3 bądź 4 lokale mieszkalne. W budynku C zaplanowano jeden lokal usługowo – handlowy.

Na terenie zaplanowano alejki spacerowe i plac zabaw dla najmłodszych. Osiedle będzie strzeżone i monitorowane, przy każdej klatce będzie funkcjonował domofon.

Mieszkanie

Strus oferuje 209 lokali mieszkalnych o powierzchniach od 38 metrów kwadratowych do 78 metrów kwadratowych rozmieszczonych na ośmiu kondygnacjach budynków. Średnia cena za metr kwadratowy wynosi około 6 500 złotych. Do każdego mieszkania przynależy balkon i miejsce parkingowe.

Właściciele mieszkań nabywając mieszkanie otrzymują akt własności.

Plusy i minusy

Plusy:

  • osiedle kameralne,
  • dobrze rozbudowana infrastruktura,
  • mieszkania możliwe do nabycia w programie Mieszkanie dla Młodych.

Minusy:

  • duża odległość od centrum Warszawy,
  • częste korki w godzinach szczytu.

Ciekawostki

Do każdego mieszkania właściciele mogą dokupić pomieszczenie gospodarcze o powierzchni od 4 do 7 metrów kwadratowych.

Subskrybuj i bądź na bieżąco.Zainteresowany tą nieruchomością? Poproś o kontakt Dewelopera wypełniając formularz poniżej:

Jakie jest twoje nastawienie do inwestycji?
Mieszka tutaj
0% (0)
Poleca tę inwestycję
0% (0)
Odradza tę inwestycję
0% (0)
Chce tutaj zamieszkać
0% (0)

Nota prawna

Uwaga: komentarze oraz oceny stanowią prywatne zdanie użytkowników serwisu oceninwestycje.pl i nie reprezentują stanowiska redakcji. Redakcja dokłada wszelkich starań, aby były one zgodne z obowiązującymi przepisami prawa, zasadami współżycia społecznego i dobrymi obyczajami. Wykorzystywane materiały graficzne i audiowizualne pochodzą z prywatnych zasobów autorów artykułów, materiałów prasowych deweloperów lub ze źródeł wskazanych w artykułach. W przypadku naruszenia praw autorskich prosimy o kontakt. Jako redakcja dokładamy wszelkich starań, aby działania podejmowane przez użytkowników i autorów nie naruszały niczyich dóbr osobistych.
Komentarze
Zostaw odpowiedź

Zostaw odpowiedź

Deweloper
Inwestycja
Lokalizacja
Ceny mieszkań