Szeroka 26, Szczecin
Poprzedni
LOSOWO
Osiedle Brzeziny, Szczecin
Następny

Osiedle Na Wzgórzu, Stargard Szczeciński

przez ania22 kwietnia 2014

Inwestycja.

Osiedle na Wzgórzu to kompleks domów jednorodzinnych oraz mieszkań w zabudowie szeregowej. Budynki będą usytuowane w trzech szeregach wzdłuż nowopowstałych dróg osiedlowych. Inwestycja prowadzona jest etapowo.

Inwestycję realizuje Firma Budowlana Zedelski.

 

Lokalizacja.

Inwestycja zlokalizowana jest w okolicach osiedla Pyrzyckiego, przy ul. Witkiewicza/Norwida, w odległości zaledwie 5 minut jazdy od centrum miasta, oraz 3 minuty jazdy od obwodnicy Stargard – Szczecin.

 

Mieszkania.

Dom jest niepodpiwniczonym budynek piętrowym z poddaszem użytkowym i jednostanowiskowym garażem. Oprócz garażu, w programie użytkowym parteru przewidziano przestronny salon połączony z aneksem kuchennym, hol zapewniający łatwy dostęp do każdego z pomieszczeń, oraz WC. Na pierwszym piętrze zaprojektowano łazienkę, oraz dwa pokoje z przeznaczeniem na gabinety, pokoje dla dzieci, lub sypialnie. Komunikację ułatwia przestronny hol, dodatkowo mamy dostęp do dwóch słonecznych tarasów. Poddasze zostało podzielone na łazienkę oraz dwa pokoje z przeznaczeniem na sypialnie, lub pokoje dla dzieci. Do każdego segmentu przynależy przydomowy ogródek.

  • Powierzchnia użytkowa mieszkania bez garażu od 127 do 140 m2
  • Powierzchnia garażu 15 m2
  • Powierzchnia ogródka 110 m2
  • Powierzchnia tarasów 15 m2

 

Ceny mieszkań.

Przykładowo za mieszkanie na parterze o powierzchni działki 389.78 m2, pow. użytkowej 130.30 m2 i pow. garażu 14.98 m2 będziemy musieli zapłacić około 460 000 zł.

 

Osiedle na wzgórzu, plusy i minusy.

Plusy:

  • Dobra lokalizacja (dobry dojazd do centrum miasta)
  • Ciekawa forma budynku

Minusy:

Subskrybuj i bądź na bieżąco.Jakie jest twoje nastawienie do inwestycji?
Mieszka tutaj
0% (0)
Poleca tę inwestycję
0% (0)
Odradza tę inwestycję
0% (0)
Chce tutaj zamieszkać
0% (0)