Osiedle Wilno, Dom Development
Poprzedni
LOSOWO
Osiedle WAM, Szczecin
Następny

Osiedle Poziomkowe, Szczecin

przez ania16 kwietnia 2014

Inwestycja.

Osiedle Poziomkowe to kompleks dwóch wielorodzinnych budynków o nowoczesnej a zarazem prostej formie. Jeden z budynków (pięciopiętrowy) został zaprojektowany na kształt litery L, co symbolizuje skrzyżowanie ulic Rapackiego i Ks. Warcisława, natomiast niższy czteropiętrowy pozostaje w formie prostokąta. Projekt realizowany był przez firmę SGI. Na terenie osiedla stworzone zostało patio, które jest idealnym miejscem rekreacyjnym dla rodzin z dziećmi i nie tylko.

Lokalizacja.

Inwestycja znajduje się w dobrze skomunikowanej północnej części Szczecina, przy skrzyżowaniu ulic Rapackiego i Ks. Warcisława. W pobliżu znajduje się wiele lokali usługowo-handlowych np. Galeria Stara Cegielnia. Na spacer możemy wybrać się do pobliskiego Parku Kasprowicza, na Jasne Błonia lub do Muzeum Techniki i Komunikacji. Niedaleko znajduje się węzeł komunikacyjny skąd odjeżdża duża ilość linii autobusowych i tramwajowych.

Mieszkania.

Łączna liczba mieszkań to 98, oraz 100 miejsc parkingowych, które znajdują się po budynkami w hali garażowej. Zaplanowano również komórki lokatorskie a także dodatkowe miejsca postojowe położone wzdłuż niższego budynku. Mieszkania wyposażone są w balkon, loggię, taras/przedgródek.

Ceny mieszkań.

Ceny różnią się w zależności od metrażu a także lokalizacji mieszkania w budynku, co można sprawdzić na stronie inwestycji: http://www.sgi.pl/mieszkania-szczecin/osiedle-poziomkowe/

Plusy i minusy.

Dużym plusem mieszkań są przynależne do mieszkań przedgródki, w których możemy zaaranżować własną przestrzeń. Atutem jest także lokalizacja inwestycji dla osób ceniących sobie funkcjonalność użytkowania.

 

Subskrybuj i bądź na bieżąco.Jakie jest twoje nastawienie do inwestycji?
Mieszka tutaj
0% (0)
Poleca tę inwestycję
100% (1)
Odradza tę inwestycję
0% (0)
Chce tutaj zamieszkać
0% (0)