Osiedle Aluzyjna, Warszawa
Poprzedni
LOSOWO
Arteco, Warszawa
Następny

Osiedle Światowida, Warszawa

przez  on 2 grudnia 2014
Mazowieckie
0 Brak opinii 0 Cen mieszkań 0 Benefitów
Pozytywy

dobrze rozbudowana infrastruktura Tarchomina,
atrakcyjne ceny,
lokale usługowo – handlowe na terenie osiedla.

Negatywy

daleka odległość od centrum Warszawy,
częste korki na dojazdowej ulicy Modlińskiej.

Ocena inwestycji
Ocena redakcji
Ocena użytkowników
Oceń tutaj
Deweloper
70%
Inwestycja
71%
Lokalizacja
65%
Ceny mieszkań
85%
Podsumowanie

Osiedle Światowida to dogodne miejsce dla wszystkich, którzy cenia sobie bliskość terenów zielonych i stronią od wielkomiejskiego zgiełku a jednocześnie chcą być niedaleko centrum miasta.

4%
Ocena redakcji
Ocena użytkowników
dokonałeś oceny

Inwestorem Osiedla Światowida jest J.W Construction. Zespół budynków mieści się przy ul. Światowida (nieopodal ulicy Ordonówny) na warszawskiej Białołęce.

W kompleksie trzech budynków znajdują się 184 mieszkania o powierzchni od 31,5 metrów kwadratowych do 94 metrów kwadratowych. Oprócz nich, na parterze znajduje się 18 lokali handlowo – usługowych. Całość rozplanowano na 9 kondygnacjach (na 1 podziemnym znajdują się miejsca parkingowe).

Osiedle zostało ukończone w marcu 2013 roku.

Lokalizacja.

Kompleks budynków mieści się przy ulicy Światowida na warszawskiej Białołęce. Od centrum miasta mieszkańców dzieli około 15 kilometrów.
Należy też wspomnieć o rozbudowanej infrastrukturze – Tarchomin zapewnia bliskość sklepów, przychodni, obiektów edukacyjnych oraz centrów handlowych a jedna z głównych arterii miasta, czyli znajdująca się niedaleko ulica Modlińska zapewnia wygodną komunikację.

 

Opis inwestycji.

Osiedle Światowida to kompleks trzech budynków. Mieszkania znajdują się w nich na kondygnacjach od 1 do 9, na parterze funkcjonuje 18 lokali usługowo – handlowych a na kondygnacji podziemnej garaż dla właścicieli mieszkań. Na każdą kondygnację dojeżdża winda.
Osiedle jest zamknięte i strzeżone dzięki całodobowej ochronie, funkcjonuje tu również monitoring.

 

 

Światowida mieszkania.

Dostępne w trzech budynkach mieszkania są o powierzchni od 31,5 metrów kwadratowych do 94 metrów kwadratowych, przy czym większość z nich jest już zamieszkałych. Dostępne mieszkania są 1, 2, 3 bądź 4 pokojowe, do wszystkich przynależy balkon, taras lub zabudowana loggia, która dostarcza dodatkową przestrzeń mieszkańcom. Wszyscy mieszkańcy nabywają własność hipoteczną do nabywanej nieruchomości.
Ceny mieszkań wahają się od 254 500 złotych do 460 086 złotych – mieszkania udostępniane są w stanie surowym.

 

Plusy i minusy Światowida.

Plusy:

  • dobrze rozbudowana infrastruktura Tarchomina,
  • atrakcyjne ceny,
  • lokale usługowo – handlowe na terenie osiedla.

 

Minusy:

  • daleka odległość od centrum Warszawy,
  • częste korki na dojazdowej ulicy Modlińskiej.

Subskrybuj i bądź na bieżąco.Zainteresowany tą nieruchomością? Poproś o kontakt Dewelopera wypełniając formularz poniżej:

Jakie jest twoje nastawienie do inwestycji?
Mieszka tutaj
0% (0)
Poleca tę inwestycję
0% (0)
Odradza tę inwestycję
0% (0)
Chce tutaj zamieszkać
0% (0)

Nota prawna

Uwaga: komentarze oraz oceny stanowią prywatne zdanie użytkowników serwisu oceninwestycje.pl i nie reprezentują stanowiska redakcji. Redakcja dokłada wszelkich starań, aby były one zgodne z obowiązującymi przepisami prawa, zasadami współżycia społecznego i dobrymi obyczajami. Wykorzystywane materiały graficzne i audiowizualne pochodzą z prywatnych zasobów autorów artykułów, materiałów prasowych deweloperów lub ze źródeł wskazanych w artykułach. W przypadku naruszenia praw autorskich prosimy o kontakt. Jako redakcja dokładamy wszelkich starań, aby działania podejmowane przez użytkowników i autorów nie naruszały niczyich dóbr osobistych.
Komentarze
Zostaw odpowiedź

Zostaw odpowiedź

Deweloper
Inwestycja
Lokalizacja
Ceny mieszkań