Osiedle Dębina, Świnoujście
Poprzedni
LOSOWO
Osiedle Poziomkowe, Szczecin
Następny
Mazowieckie

Osiedle Wilno, Dom Development

przez Tomasz15 kwietnia 2014

Osiedle Wilno to kameralne osiedle w niskiej 3-piętrowej zabudowie. Architektura osiedla swoim stylem przypomina charakterystyczną zabudowę wileńską.

Osiedle Wilno, inwestycja.

W ramach inwestycji przewidziane są oryginalne fontanny, place oraz skwery nadające charakteru temu miejscu. Dla podkreślenia klimatu wszystkie uliczki będą nosiły wileńskie nazwy.

Dla wygody mieszkańców na terenie inwestycji zostały zaplanowane sklepy, punkty usługowe oraz bankomaty. W bliskiej okolicy znajduje się Park Handlowy Targówek, Teatr Rampa, Park Wiecha. Miłośników aktywnego wypoczynku ucieszy bliskie sąsiedztwo Parku Leśnego Bródno.

Inwestorem Osiedla Wilno jest Dom Development S.A. Spółka o wieloletnim doświadczeniu i ugruntowanej pozycji na rynku budownictwa mieszkaniowego. Założona została w 1996 roku, a od 2006 roku jest ona spółką notowaną na GPW w Warszawie.

 

Osiedle Wilno, lokalizacja.

Osiedle Wilno zlokalizowane jest przy ulicy Bukowieckiej 37 na warszawskim Targówku w niedalekiej odległości od ulicy Radzymińskiej. Dogodne położenie umożliwia dojazd do centrum w ok. 20 minut. Dodatkowo pod koniec 2014 roku planowane jest oddanie do użytkowania II linii metra, a dojazd do jej początkowej stacji – Dworzec Wileński zajmie kilka chwil, dzięki oddanemu do użytku w czerwcu 2013 roku przystankowi kolejowemu o nazwie Warszawa Zacisze-Wilno.

 

Osiedle Wilno, mieszkania.

W inwestycji dostępne są doskonale doświetlone mieszkania o przeciętnej powierzchni 50 metrów kwadratowych. Funkcjonalny rozkład pomieszczeń w mieszkaniach umożliwia łatwą aranżację przestrzeni. Mieszkańcy maja do wyboru mieszkania 1, 2, 3, 4-pokojowe. Do każdego mieszkania przynależy loggia, a mieszkania położone na paterze mają dodatkowo własny ogródek.

Cena brutto za metr kwadratowy mieszkania waha się w granicach 5 970 – 6 650 złotych za metr kwadratowy. Cena brutto miejsca w garażu to 28 280 złotych.

 

Plusy i minusy inwestycji Osiedle Wilno.

Plusy:

  • doskonale doświetlone mieszkania z dużymi oknami i funkcjonalnymi rozkładami pomieszczeń,
  • architektura inspirowana charakterystyczną wileńską zabudową,
  • dogodne połączenie komunikacyjne dzięki stacji kolejowej Warszawa Zacisze-Wilno.

Minusy:

  • brak szkół i przedszkoli publicznych w okolicy.

Osiedle Wilno ciekawostki.

Osiedle Wilno zostało Najlepszym Osiedlem Mieszkaniowym 2013 roku według anglojęzycznego pisma branżowego Construction & Investment Journal. Ponadto osiedle to znalazło się w TOP 10 Gazety Stołecznej najładniejszych budynków w Warszawie na 2. miejscu.

Subskrybuj i bądź na bieżąco.Jakie jest twoje nastawienie do inwestycji?
Mieszka tutaj
100% (3)
Poleca tę inwestycję
0% (0)
Odradza tę inwestycję
0% (0)
Chce tutaj zamieszkać
0% (0)