Osiedle WAM, Szczecin
Poprzedni
LOSOWO
Park Ostrowska, Szczecin
Następny

Osiedle Za Sterem, Szczecin

przez ania16 kwietnia 2014

Inwestycja.

Osiedle Za Sterem” to kolejny etap budowy kompleksu mieszkalnego realizowanego przez firmę Modehpolmo. Do użytku oddano już 3 etapy, ten zaś przewidywany jest na rok bieżący. Wszystkie budynki charakteryzują się prostą formą, wykonane są w kształcie litery I. Każda z nich posiada 5 kondygnacji nadziemnych i jedną podziemną, w której znajdują się boksy garażowe 15-32 m2.

Lokalizacja.

Inwestycja znajduje się przy ulicy Polskich Marynarzy w dzielnicy Gumieńce. Zdeydowanie jest to lokalizacja dla osób, które cenią sobie spokój z dala od miejskiego zgiełku. Jednocześnie w pobliżu znajdują się obiekty handlowe takie jak C.H Ster czy Castorama.

Mieszkania.

Mieszkania w poprzednich etapach budowy charakteryzowały się powierzchnią 30-124m2 i przynależały do nich loggie, balkony, tarasy a na parterze wydzielono przedogródki. W tym etapie przewiduje się 362 mieszkania.

Ceny mieszkań.

<a href=”https://docs.google.com/forms/d/1ayaM16te6C0CjrHd30_ib38oZ9WasGNvJUTK08oe6E4/edit” target=”_blank”>Uzupełnij jako pierwszy</a>

Plusy i minusy.

Dzielnica, w której znajduje się inwestycja przeznaczona jest dla ludzi ceniących sobie spokój i jednocześnie szybki dostęp do lokali handlowo-usługowych.

<a href=”https://docs.google.com/forms/d/1ayaM16te6C0CjrHd30_ib38oZ9WasGNvJUTK08oe6E4/edit” target=”_blank”>Uzupełnij jako pierwszy</a>

 

 

 

 

 

Subskrybuj i bądź na bieżąco.Jakie jest twoje nastawienie do inwestycji?
Mieszka tutaj
0% (0)
Poleca tę inwestycję
0% (0)
Odradza tę inwestycję
0% (0)
Chce tutaj zamieszkać
0% (0)