Osiedle Smoleńska, Warszawa
Poprzedni
LOSOWO
Apartamenty Wilanowska
Następny
Mazowieckie

Piano House

przez 2 grudnia 2014
0 Brak opinii 0 Cen mieszkań 0 Benefitów
Pozytywy

prestiżowa lokalizacja,
bliskość terenów zielonych,
luksusowy standard wykończenia mieszkania.

Negatywy

Spory hałas ze strony ulicy

Ocena inwestycji
Ocena redakcji
Ocena użytkowników
Oceń tutaj
Deweloper
85%
Inwestycja
90%
Lokalizacja
95%
Ceny mieszkań
65%
84%
Ocena redakcji
Ocena użytkowników
dokonałeś oceny

Piano House to nowoczesna kamienica znajdująca się na warszawskim Powiślu, jednej z najbardziej atrakcyjnych dzielnic Warszawy.

Lokalizacja.

Ta nowatorska kamienica znajduje się na warszawskim Powiślu, jednej z najmodniejszych w ostatnich latach dzielnic stolicy.

Cechuje ją nie tylko świetny dojazd do centrum (niedaleka odległość umożliwia odbycie drogę pieszo), ale też bliskość terenów zielonych, takich jak okoliczne parki, Starówka czy bulwary nad Wisłą.

Co więcej, bliskość Nowego Światu czy Krakowskiego Przedmieścia sprawia, iż mieszkanie w Piano House wiąże się z przebywaniem w klimatach artystycznych, wyjątkowych. Nie można też zapominać o aspektach zawodowych bowiem to właśnie Śródmieście nazywane jest mekką warszawskiego biznesu.
Mieszkańcy w niedalekiej odległości znajdą obiekty edukacyjne, bibliotekę, centrum handlowe, apteki, przychodnię i szpital. W pobliżu znajduje się też basen, korty tenisowe, teatr i kluby fitness.

 

 

Opis inwestycji.

Apartamentowiec liczy sobie pięć pięter lokatorskich i trzy kondygnacje podziemne, w których ulokowano parking oraz komórki lokatorskie.

Każdy apartament posiada komfortowy taras bądź loggię a mieszkania na parterze wyposażone zostały w klimatyczne ogródki.

Apartamentowiec powstał przy wykorzystaniu najlepszej jakości materiałów, wykorzystano szkło, drewno, granit i piaskowiec.

Zamontowano przestronne okna o wysokości 2, 4 metrów. W budynku znajduje się winda i recepcja, obiekt jest monitorowany i całodobowo chroniony.

Całość jest ogrodzona a na dziedzińcu panuje istna oaza zieleni, z alejkami spacerowymi i placem zabaw dla najmłodszych.

 

 

Piano House, mieszkania.

Deweloper oferuje 68 apartamentów o powierzchni od 30 metrów kwadratowych do nawet 300 metrów kwadratowych. Dostępne są tu zarówno kawalerki jak i mieszkania czteropokojowe; wszystkie sprzedawane w stanie „surowym”.

 

 

Piano House, plusy i minusy.

 

Plusy:

  • prestiżowa lokalizacja,
  • bliskość terenów zielonych,
  • luksusowy standard wykończenia mieszkania.

 

Minusy:

  • hałas

 

 

Ciekawostki.

Ciekawostką jest fakt, iż budynek powstał według innowacyjnego projektu, zgodnie z którym deweloper udostępnia możliwość łączenia poszczególnych mieszkań w jedną nieruchomość.

 

 

Podsumowanie.

Nazwa Inwestycji: Piano House
Inwestor: Icon Real Estate
Adres: Róg ul. Zajęczej i Topieli na warszawskim Powiślu
Liczba mieszkań: 68
Dostępna powierzchnia: od 30 metrów kwadratowych do 300 metrów kwadratowych
Liczba kondygnacji: 8 w tym 3 podziemne
Rok oddania: 2014
Średnia cena za metr: 8 300 złotych/metr kwadratowy

Subskrybuj i bądź na bieżąco.Zainteresowany tą nieruchomością? Poproś o kontakt Dewelopera wypełniając formularz poniżej:

Jakie jest twoje nastawienie do inwestycji?
Mieszka tutaj
0% (0)
Poleca tę inwestycję
0% (0)
Odradza tę inwestycję
0% (0)
Chce tutaj zamieszkać
0% (0)

Nota prawna

Uwaga: komentarze oraz oceny stanowią prywatne zdanie użytkowników serwisu oceninwestycje.pl i nie reprezentują stanowiska redakcji. Redakcja dokłada wszelkich starań, aby były one zgodne z obowiązującymi przepisami prawa, zasadami współżycia społecznego i dobrymi obyczajami. Wykorzystywane materiały graficzne i audiowizualne pochodzą z prywatnych zasobów autorów artykułów, materiałów prasowych deweloperów lub ze źródeł wskazanych w artykułach. W przypadku naruszenia praw autorskich prosimy o kontakt. Jako redakcja dokładamy wszelkich starań, aby działania podejmowane przez użytkowników i autorów nie naruszały niczyich dóbr osobistych.
Komentarze
Zostaw odpowiedź

Zostaw odpowiedź

Deweloper
Inwestycja
Lokalizacja
Ceny mieszkań