Żoliborz Artystyczny, Dom Development
Poprzedni
LOSOWO
Zwycięstwa 109, Koszalin
Następny

Rezydencja Park III, Mielno

przez ania20 kwietnia 2014

Inwestycja.

Rezydencja Park to kompleks budynków apartamentowych umiejscowionych w malowniczym parku, niespełna 200 m od morza i niecałe 100 m od jeziora Jamno. Wygląd budynków nawiązuje do tradycyjnych domów szachulcowych, przywodzących na myśl klimat dawnego Mielna. Materiały naturalne, jak drewno i kamień, użyte zarówno na elewacjach jak i wewnątrz apartamentów podkreślają ich nadmorski charakter-zapewnia inwestor.

 

Lokalizacja.

Kameralne apartamenty Rezydencja Park powstają w Mielnie przy ul. Kopernika w otoczeniu sosnowego parku. Z okien zaobserwować będzie można taflę Jeziora Jamno, natomiast kilkaset metrów dalej znajduje się bałtycka plaża.

 

Mieszkania.

W czterokondygnacyjnym budynku znajdzie się 12 przytulnych apartamentów o powierzchni 38 i 53 m2, każdy z tarasem bądź balkonem. Dodatkowo apartamenty zlokalizowane na parterze posiadają ogródki o powierzchni od 30 do 110 m kw. Wszystkie apartamenty będą wykończone pod klucz. Budynek wyposażony zostanie w nowoczesną windę. Na terenie zewnętrznym znajdą się miejsca postojowe dla samochodów.

Ceny mieszkań nie są jeszcze znane. Uzupełnij jako pierwszy ceny mieszkań w Rezydencja Park III Mielno.

 

Plusy i minusy inwestycji Rezydencja Park III

Oferta inwestycji skierowana jest głównie do osób ceniących sobie wygodę, ciszę, otoczenie natury.

Widok Jeziora oraz bliskość Bałtyku sprawia, że każdy mieszkaniec poczuje się tu wyjątkowo. Inwestor postawił na wysoki standard wykonania apartamentów. Dzięki wykonaniu mieszkań pod klucz, nabywcy nie będą musieli się już o nic martwić.

Subskrybuj i bądź na bieżąco.Jakie jest twoje nastawienie do inwestycji?
Mieszka tutaj
0% (0)
Poleca tę inwestycję
0% (0)
Odradza tę inwestycję
0% (0)
Chce tutaj zamieszkać
0% (0)