Z lotu Ptaka
Poprzedni
LOSOWO
Sollo 11, Wrocław
Następny

Silence House, Wrocław

przez 28 października 2014
1 opinia 1 Cen mieszkań 2 Benefitów
Szczegóły
Deweloper:

AKME

Wykonawca:

PORR POLSKA S.A.

Lokalizacja:

Krawiecka (boczna ul. Oławskiej), Stare Miasto, Wrocław (Dolnośląskie

Atrybuty
Pozytywy

Wysoki standard wykonania budynku
Lokalizacja w samym sercu miasta
Przestronne mieszkania
Bliskość głównego węzła komunikacyjnego

Negatywy

Brak patio

Ocena inwestycji
Ocena redakcji
Ocena użytkowników
Oceń tutaj
Deweloper
80%
59%
Inwestycja
85%
88%
Lokalizacja
95%
100%
Ceny mieszkań
75%
37%
Podsumowanie

Silence House to wielofunkcyjny budynek o harmonijnym połączeniu funkcji mieszkalnej i komercyjnej zamkniętej w nowoczesnej architekturze.

84%
Ocena redakcji
71%
Ocena użytkowników
2oceny
dokonałeś oceny

Silence House to wielofunkcyjny budynek o harmonijnym połączeniu funkcji mieszkalnej i komercyjnej zamkniętej w nowoczesnej architekturze. Budynek wyposażony jest w nowoczesną windę samochodową oraz portiernię. Zastosowaniu dużych przeszkleń oraz elewacji z granitu i trawertynu sprawia że bryła jest lekka i łagodnie wkomponowuje się w otaczającą zabudowę Starego Miasta.


Inwestorem jest wrocławska firma AKME a generalnym wykonawcą inwestycji jest Porr Polska. Za  koncepcję projektu odpowiada biuro architektoniczne TH Architekci z Wrocławia.

 

Silence house Lokalizacja.

Silence House zlokalizowany jest przy ulicy Krawieckiej. W spokojnej lokalizacji Starego Miasta – zaledwie kilka kroków od Rynku, tętniącego życiem serca Wrocławia. W pobliżu setek restauracji, klubów i butików, a mimo to ukryty przed miejskim zgiełkiem, odizolowany od samochodowego ruchu. To prawdziwie prestiżowa, pięciogwiazdkowa lokalizacja, oferująca najciekawsze miejsca kultury i rozrywki dostępne na wyciągniecie ręki-zapewnia inwestor.

 

Silence House Mieszkania.

Na powierzchni ponad 2 800m2 znajdują się 33 mieszkania o powierzchni od 38 do 64 m2 oraz 4 lokale usługowe z osobnym wejściem i klatką schodową. Część usługowa mieści się na parterze i pierwszym piętrze budynku . Silence House składa się z 6 pięter, parteru i 2 kondygnacji podziemnych przeznaczonych na garaż z 38 miejscami postojowymi. Inwestor oferuje standard wykonania mieszkań także pod klucz. Dbając o wygodę mieszkańców zaprojektowano także nowoczesną windę, która dzięki zastosowaniu osobistych kodów, ułatwia rozdzielenie dwóch funkcji budynku.

 

Ceny mieszkań.

Według deklaracji inwestora ceny mieszkań zaczynają się od 382 534 złotych. Najdroższe będą w cenie 633 360 zł. Średni koszt mieszkania wraz z miejscem postojowym to wydatek rzędu 450 000 złotych.

Plusy i minusy.

-budynek znajduje się przy ulicy, jednocześnie nie ma części wólnej dla mieszkańców gdzie mogliby odpocząć

 

 

Silence House, ciekawostki.

Budowa była mocno oprotestowywana przez mieszkańców okolicznych kamienic.

 

Silence House, galeria zdjęć.

Subskrybuj i bądź na bieżąco.Zainteresowany tą nieruchomością? Poproś o kontakt Dewelopera wypełniając formularz poniżej:

Jakie jest twoje nastawienie do inwestycji?
Mieszka tutaj
0% (0)
Poleca tę inwestycję
0% (0)
Odradza tę inwestycję
0% (0)
Chce tutaj zamieszkać
100% (2)

Nota prawna

Uwaga: komentarze oraz oceny stanowią prywatne zdanie użytkowników serwisu oceninwestycje.pl i nie reprezentują stanowiska redakcji. Redakcja dokłada wszelkich starań, aby były one zgodne z obowiązującymi przepisami prawa, zasadami współżycia społecznego i dobrymi obyczajami. Wykorzystywane materiały graficzne i audiowizualne pochodzą z prywatnych zasobów autorów artykułów, materiałów prasowych deweloperów lub ze źródeł wskazanych w artykułach. W przypadku naruszenia praw autorskich prosimy o kontakt. Jako redakcja dokładamy wszelkich starań, aby działania podejmowane przez użytkowników i autorów nie naruszały niczyich dóbr osobistych.
1Komentarze
Zostaw odpowiedź

Zostaw odpowiedź

Deweloper
Inwestycja
Lokalizacja
Ceny mieszkań