Intenso, Warszawa
Poprzedni
LOSOWO
Skorosze X BIS, Warszawa
Następny

Sokratesa Park, Warszawa

przez  on 25 listopada 2014
Mazowieckie
0 Brak opinii 0 Cen mieszkań 0 Benefitów
Pozytywy

- dobra komunikacja do centrum Warszawy,

- bliskość terenów zielonych,

- dobrze rozwinięta infrastruktura.

Negatywy

bliskość terenów przemysłowych
bliskość blokowisk

Ocena inwestycji
Ocena redakcji
Ocena użytkowników
Oceń tutaj
Deweloper
90%
36%
Inwestycja
85%
9%
Lokalizacja
85%
Ceny mieszkań
80%
Podsumowanie

Osiedle Sokratesa Park to propozycja dla ceniących sobie wygodę bowiem tuż obok znajduje się stacja metra, którym do centrum Warszawy jedzie się średnio 10 minut.

85%
Ocena redakcji
23%
Ocena użytkowników
1ocena
dokonałeś oceny

Sokratesa Park to inwestycja składająca się z dwóch etapów, z których pierwszy ukończony został w roku 2012 a drugi jest właśnie w budowie.

Inwestorem kompleksu budynków mieszkalnych jest Hochtief Polska.

W etapie II zaplanowano mieszkania o powierzchni od 37 metrów kwadratowych do 117 metrów kwadratowych. Budynki będą miały 7 kondygnacji plus 2 podziemne, na których znajdą się miejsca parkingowe dla mieszkańców. Od strony ulicy Sokratesa zaplanowano też 7 lokali usługowo – handlowych.

Oddanie osiedla do użytku ma nastąpić w grudniu 2015 roku.

 

 

Lokalizacja.

Sokratesa Park to inwestycja zlokalizowana na warszawskich Bielanach. Miejsce to cechuje dogodne połączenia z centrum miasta – 500 metrów dalej mieści się stacja metra Młociny, skąd dojazd do centrum zajmuje 15 minut. Przy samej ulicy Sokratesa przebiegają linie autobusowe oraz tramwajowe.

Cieszy również bliskość terenów zielonych, jak Lasek Bielański czy Lasek Lindego oraz dobrze rozbudowana infrastruktura. Nieopodal mieści się supermarket, w okolicy są liczne sklepy, przedszkola, szkoły, przychodnie, szpital.

Opis inwestycji.

II etap inwestycji zostanie oddany do użytku pod koniec 2015 roku. Osiedle będzie w całości terenem zamkniętym, z całodobowa ochrona i monitoringiem. Zdaniem inwestora osiedle wyróżnia nowoczesna architektura, ale też funkcjonalne i proste rozwiązania. Co ciekawe, każdy z mieszkańców może dogodnie ustalić rozkład nabywanego mieszkania jeszcze na etapie jego budowy. Warto też zwrócić uwagę na fakt, iż budynki tworzone są z materiałów wysokiej jakości z zastosowaniem nowoczesnych technologii, dzięki czemu możliwe jest szybkie tempo budowy.

Mieszkanie.

Inwestycja została podzielona na dwa etapy. I został ukończony w 2012 roku i wtedy nabywcy mieli do wyboru mieszkania 1-4 pokojowe o powierzchni od 38 metrów kwadratowych do 117 metrów kwadratowych (część z nich jest jeszcze w ofercie sprzedażowej). II część natomiast to lokale mieszkalne 1-4 pokojowe o powierzchni od 32 metrów kwadratowych do 78 metrów kwadratowych. Wszystkie posiadają przestronny rozkład oraz balkon. Mieszkania oddawane są w stanie deweloperskim.

Plusy i minusy.

Plusy:

  • dobra komunikacja do centrum Warszawy,
  • bliskość terenów zielonych,
  • dobrze rozwinięta infrastruktura.

Minusy:

  • bliskość terenów przemysłowych
  • bliskość blokowisk

 

 

Ciekawostki.

Istnieje możliwość zakupu komórek lokatorskich.

 

Galeria.

Galeria inwestycji Sokratesa Park.

Subskrybuj i bądź na bieżąco.Zainteresowany tą nieruchomością? Poproś o kontakt Dewelopera wypełniając formularz poniżej:

Jakie jest twoje nastawienie do inwestycji?
Mieszka tutaj
0% (0)
Poleca tę inwestycję
0% (0)
Odradza tę inwestycję
0% (0)
Chce tutaj zamieszkać
0% (0)

Nota prawna

Uwaga: komentarze oraz oceny stanowią prywatne zdanie użytkowników serwisu oceninwestycje.pl i nie reprezentują stanowiska redakcji. Redakcja dokłada wszelkich starań, aby były one zgodne z obowiązującymi przepisami prawa, zasadami współżycia społecznego i dobrymi obyczajami. Wykorzystywane materiały graficzne i audiowizualne pochodzą z prywatnych zasobów autorów artykułów, materiałów prasowych deweloperów lub ze źródeł wskazanych w artykułach. W przypadku naruszenia praw autorskich prosimy o kontakt. Jako redakcja dokładamy wszelkich starań, aby działania podejmowane przez użytkowników i autorów nie naruszały niczyich dóbr osobistych.
Komentarze
Zostaw odpowiedź

Zostaw odpowiedź

Deweloper
Inwestycja
Lokalizacja
Ceny mieszkań