Przy Agorze 22, Warszawa
Poprzedni
LOSOWO
Nowa Wileńska, Warszawa
Następny

Wolska 96, Warszawa

przez  on 1 grudnia 2014
Mazowieckie
0 Brak opinii 0 Cen mieszkań 0 Benefitów
Pozytywy

dobra lokalizacja,
bliskość terenów rekreacyjnych,
rozbudowana infrastruktura Woli.

Negatywy

hałas,

Ocena inwestycji
Ocena redakcji
Ocena użytkowników
Oceń tutaj
Deweloper
75%
57%
Inwestycja
75%
100%
Lokalizacja
85%
86%
Ceny mieszkań
75%
30%
Podsumowanie

Wolska 96 to miejsce dla osób, które chcą cieszyć się bliskością centrum Warszawy a jednocześnie cenią sobie tereny zielone i rekreacyjne.

78%
Ocena redakcji
68%
Ocena użytkowników
2oceny
dokonałeś oceny

Inwestorem budynku mieszkalnego Wolska 96 jest Bau Und Technik Polska. Ten mieści się przy ul. Wolskiej na warszawskiej Woli.

W budynku znajduje się 71 mieszkań o powierzchni od 29,8 metrów kwadratowych do 141,8 metrów kwadratowych. Wszystkie rozplanowano na 9 kondygnacjach (dodatkowe 2 to kondygnacje podziemne z miejscami parkingowymi).

Budynek został oddany do użytku w 2013 roku jednak nadal możliwe jest nabycie mieszkań – średnia cena za metr to 8 445 złotych/metr kwadratowy.

 

 

Lokalizacja.

Budynek mieści się przy ulicy Wolskiej na warszawskiej Woli. To doskonała lokalizacja biorąc pod uwagę bliskość centrum Warszawy – to 5 minut drogi spacerem.

Co więcej, w pobliżu budynku mieści się szpital, poczta, komisariat policji, liczne sklepy, restauracje, kościół oraz obiekty sportowe. W odległości 500 metrów znajduje się park Moczydło z kompleksem sportowym i basenem.

 

 

Opis inwestycji.

Budynek mieści się w sąsiedztwie parku Szymańskiego oraz parku Moczydło, dzięki czemu mieszkańcy mają dogodne warunki odpoczynku czy aktywnego spędzania wolnego czasu. Dodatkowo, Wola jest jedną z dzielnic o najbardziej rozbudowanej infrastrukturze.

Sam budynek to 71 mieszkań o przestronnych mieszkaniach, ale warto zaznaczyć, że na parterze znajdują się również lokale handlowo – usługowe. W podziemiu natomiast mieści się parking dla mieszkańców. Obiekt nie jest ogrodzony, ale jest zamknięty i strzeżony.

 

 

Wolska 96, mieszkania.

Mieszkania w tej inwestycji dostępne są zarówno w wersji „surowej” jak i tej „pod klucz”.

Nabywców cieszy przede wszystkim komfort mieszkania poprzez funkcjonalnie rozlokowane pomieszczenia.

Na uwagę zasługuje też wysoki standard wykończenia.
Dostępne mieszkania są tu o powierzchni od 29,8 metrów kwadratowych do 141,8 metrów kwadratowych, przy czym większość z nich jest już zamieszkała. Do każdego mieszkania przynależy zabudowany balkon. Wszyscy mieszkańcy nabywają własność hipoteczną do nabywanej nieruchomości.
Za mieszkanie 44 metrowe zapłacimy 320 000 złotych – wszystkie dostępne są w stanie surowym.

 

 

Wolska 96, plusy i minusy

Plusy:

  • dobra lokalizacja,
  • bliskość terenów rekreacyjnych,
  • rozbudowana infrastruktura Woli.

 

Minusy:

  • hałas,

 

 

Ciekawostki.

Ponieważ budynek oddano do użytku już w roku 2013 chętni nabycia mieszkania mogą przeglądać oferty sprzedaży mieszkań również biorąc pod uwagę rynek wtórny.

Subskrybuj i bądź na bieżąco.Zainteresowany tą nieruchomością? Poproś o kontakt Dewelopera wypełniając formularz poniżej:

Jakie jest twoje nastawienie do inwestycji?
Mieszka tutaj
0% (0)
Poleca tę inwestycję
0% (0)
Odradza tę inwestycję
0% (0)
Chce tutaj zamieszkać
0% (0)

Nota prawna

Uwaga: komentarze oraz oceny stanowią prywatne zdanie użytkowników serwisu oceninwestycje.pl i nie reprezentują stanowiska redakcji. Redakcja dokłada wszelkich starań, aby były one zgodne z obowiązującymi przepisami prawa, zasadami współżycia społecznego i dobrymi obyczajami. Wykorzystywane materiały graficzne i audiowizualne pochodzą z prywatnych zasobów autorów artykułów, materiałów prasowych deweloperów lub ze źródeł wskazanych w artykułach. W przypadku naruszenia praw autorskich prosimy o kontakt. Jako redakcja dokładamy wszelkich starań, aby działania podejmowane przez użytkowników i autorów nie naruszały niczyich dóbr osobistych.
Komentarze
Zostaw odpowiedź

Zostaw odpowiedź

Deweloper
Inwestycja
Lokalizacja
Ceny mieszkań