Osiedle Regaty, Dom Development
Poprzedni
LOSOWO
Rezydencja Park III, Mielno
Następny
Mazowieckie

Żoliborz Artystyczny, Dom Development

przez Tomasz19 kwietnia 2014

Deweloper deklaruje, że Żoliborz Artystyczny to nowy punkt kultury na mieszkaniowej mapie Warszawy. Czy tak jest naprawdę?

 

Żoliborz Artystyczny, inwestycja.

Osiedle Żoliborz Artystyczny to inwestycja składająca się docelowo z ośmiu kolonii. W ramach całej inwestycji ma powstać 13 budynków oferujące łącznie 1 700 mieszkań o zróżnicowanych metrażach. Pod koniec 2014 roku planowane jest oddanie do użytkowania 3 budynków z 223 mieszkaniami. Żoliborz Artystyczny to hołd dla polskich artystów mieszkających i tworzących w tej dzielnicy.

 

Żoliborz Artystyczny, lokalizacja.

Żoliborz Artystyczny zlokalizowany jest przy ulicy Powązkowskiej 7/13. W niedalekiej okolicy znajdują się przedszkola, szkoły oraz obiekty handlowo-usługowe (np. Arkadia, Klif). Inwestycja ta ma również dobre połączenie komunikacyjne dzięki bliskości linii autobusowych, tramwajowych oraz metra.

 

Żoliborz Artystyczny, mieszkania.

Osiedle składa się z 5-piętrowych budynków oraz 7-piętrowej dominanty z mieszkaniami o podwyższonym standardzie.

W ramach inwestycji dostępne są mieszkania 1, 2, 3, 4, 5-pokojowe w metrażach od 30 do 117 metrów kwadratowych. Funkcjonalny rozkład pomieszczeń w mieszkaniach daje możliwość dowolnej aranżacji przestrzeni. Duże okna i znaczne odległości między budynkami powodują, że mieszkania są jasne i doskonale doświetlone.

Cena brutto mieszkania waha się w granicach 7 790 – 17 100 złotych za metr kwadratowy. Cena brutto z miejsce garażowe to 32 00 złotych.

 

Żoliborz Artystyczny, inwestor

Inwestorem Osiedla Żoliborz Artystyczny jest Dom Development S.A. Spółka o wieloletnim doświadczeniu i ugruntowanej pozycji na rynku budownictwa mieszkaniowego. Założona została w 1996 roku, a od 2006 roku jest ona spółką notowaną na GPW w Warszawie.

 

Żoliborz Artystyczny, plusy i minusy

Plusy:

  • dogodne położenie komunikacyjne,
  • ponadnormatywna wysokość mieszkań (ok. 2,7 m).

Minusy:

  • bliskość torów kolejowych, co powoduje hałas przejeżdżających pociągów.

Subskrybuj i bądź na bieżąco.Jakie jest twoje nastawienie do inwestycji?
Mieszka tutaj
5% (2)
Poleca tę inwestycję
10% (4)
Odradza tę inwestycję
33% (14)
Chce tutaj zamieszkać
52% (22)